Satış ve Danışma Hattı: (+90) 248 234 25 04 AlmancaİngilizceTürkçe

Redline TS 5000 CI HD Plus Modül Girişli Uydu Alıcısı

 

 

Ürün kodu : RDL-5000

Fiyat: 87,00 $

Ürün Özellikleri

REDLİNE HD UYDU ALICILARI ARASINDA En Yenisi... REDLİNE TS 5000 HD Plus Modül Girişli EN UYGUN FİYATLAR İLE AYDIN ELEKTRONİK'TE

Full HD görüntü kalitesi şifreli kanalları izleme olanağı
1080p yüksek çözünürlükte görüntü ile TV keyfini şimdi yeniden Yaşayacaksınız…

2 Yıllık Youcam Server 

( Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline TS 5000 HD Plus cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir.)

Ücretsiz İp Kanal Hediyesi
Yüzlerce ücretsiz ip kanalı free olarak hediye verilmektedir.

Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile , binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip , sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir , istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik , redline 5000 HD MODULLÜ ile hediye olarak verilmektedir.  

CI MODUL Girişli
Modul girişi sayesinde, Dsmart , Filbox , belgesel ,sinema, adult  vs..  Modulleri çalıştırabilirsiniz.


Ev eğlenceniz için hiç olmadığı kadar ileri seviyede gerçekliğin tadını çıkarın. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin.


 

Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Redline'nin gelişmiş Full HD teknolojisi, HD film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca HD görüntü kalitesi artar ve daha net, sizi içine alan görüntüler sunmak üzere gölgelenmeyi ortadan kaldırır. Daha önce, bu kadar yüksek düzeyde bir gerçeklik sunan, böyle bir HD deneyimi asla yaşamadınız. 

ZAMANLIYICI ÖZELLİĞİ  

Redlinenin önceden proğramlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi , spor veya eğlence proğramlarını evde olmadan da komut verip kayıdedebilirsiniz. Daha sonra bu kayıtları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
İstediğiniz kanalı , istediğiniz saatte kayıt etmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.


USB KAYIT ÖZELLİĞİ


Redline Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. 
Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.


DLNA ÖZELLİĞİ


Redline ts-5000 HD Plus Modullü ile artık, tabletiniz veya akıllı telefonunuz ikinci bir ekran olarak kullanılabiliyor.Dlna Özelliğini kullanarak, telefon ,tablet vs.. istediğiniz görüntüyü televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

Eksiksiz Kutu İçeriği
Redline TS 5000 HD plus geliştirilmiş kumanda, Altın uçlu hdmi kablo, Pil, ve kullanım klavuzundan oluşan eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Kutu İçeriği
Redline TS 5000 HD Plus Modullü Uydu Alıcısı
- Altın uçlu hdmi kablo
- 1 Çift kumanda pili
- 1 Adet kumanda
- Türkçe Kullanım Klavuzu

 

Kategoriye bağlı diğer ürünler